Eucharistijos, atgailos, sutvirtinimo sakramentų registracija ir anketos

Categories: Sakramentai

I Komunijos ir Atgailos sakramentams registracijos anketa

Mieli tėveliai (globėjai), norėdami mūsų parapijoje ruošti savo sūnų/dukrą Sutvirtinimo sakramentui, registruokitės iki rugsėjo 28 d. užlipdydami anketą bei pateikdami Krikšto ir I Komunijos pažymėjimų kopijas. Registracijos anketą galite gauti klebonijos raštinėje (10-17 val.), sekmadieniais bažnyčioje po šv. Mišių arba atsispausdinę iš mūsų internetinės svetainės. Užpildytą anketą su Krikšto ir I Komunijos kopijomis pristatyti į klebonijos raštinę (pastatas už bažnyčios).

AE anketa-atmintinė 2017-2018

Registracijos anketa sutvirtinimo sakramentui

Informacija: Mieli tėveliai (globėjai), norėdami mūsų parapijoje ruošti savo vaiką Eucharistijos ir Atgailos sakramentams, registruokitės iki rugsėjo 27 d. užlipdydami anketą ir pateikdami Krikšto pažymėjimo kopiją. Registracijos anketą galite gauti klebonijos raštinėje (10-17 val.), sekmadieniais bažnyčioje po vaikų (10.30 val.) šv. Mišių arba atsispausdinę iš mūsų internetinės svetainės. Užpildytą anketą su Krikšto kopija pristatyti į klebonijos raštinę (pastatas už bažnyčios).

SS anketa-atmintinė 2017-2018